Kik
 

Personeel

Mw. Drs. Kusum Drigpal - Khasa

Directeur

 
kkhasa@shon.nl  

Eva van Es

Intern Begeleider
evanes@shrikrishna.nl  

Harmke Braune

Projectleider NPO (Nationaal Programma Onderwijs) 
hbraune@shrikrishna.nl  

Minerva Heeringa

Aanwezig: Ma, Di en Woe

 

 
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
mheeringa@shrikrishna.nl  

Tessa Spijkerman

Aanwezig: Do & Vrij
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
tspijkerman@shrikrishna.nl  

Linda Ramsoek

Groep 3-4 - Bekijk groep ›
lramsoek@shrikrishna.nl  

Maya Patandin

Groep 5-6 - Bekijk groep ›
mpatandin@shrikrishna.nl  

Geeta Mathoera

groep 7-8 - Bekijk groep ›
gmathoera@shrikrishna.nl  

Artie Jiawan

Onderwijsassistent

Aanwezig: Maandag
ajiawan@shrikrishna.nl  

Sandip Ramlal

PR- en communicatie medewerker SHON

Onderwijsassistent 

Aanwezig: Ma, Di & Do
sramlal@shrikrishna.nl  

Susan Boot

Yogajuf: maandag
susanboot24@hotmail.com  

Poodja Katwaroe

Stagiair

Aanwezig: Ma, Di & Do

Nadin Boulaayoun

Stagiair in groep 3/4

Aanwezig: Wo & Don