Kik

Personeel

Shaam Jibodh

directeur
sjibodh@shrikrishna.nl  

Maya Patandin

Groep 1-2 - Bekijk groep ›
mpatandin@shrikrishna.nl  

Linda Ramsoek

Groep 3/4 - Bekijk groep ›
lramsoek@shrikrishna.nl  

Asha Bod

Groep 5-6 - Bekijk groep ›
abod@shrikrishna.nl  

Geeta Mathoera

groep 7-8 - Bekijk groep ›
gmathoera@shrikrishna.nl  

Eva van Es

Interne Begeleider (IB'er)
EvanEs@shrikrishna.nl  

Waldo Schoonderwoerd

Schoolleider in opleiding
wschoonderwoerd@shrikrishna.nl  

Kusum Drigpal-Khasa

Bovenschools Communicatie & Ouderbetrokkenheid

Donderdag en vrijdag: locatie Shri Krishna School

 
kkhasa@shon.nl