Kik
 

Personeel

mw. drs. Kusum Drigpal-Khasa

Directeur


kkhasa@shon.nl  

Eva van Es

Intern Begeleider
evanes@shrikrishna.nl  

Harmke Braune

Harmke is projectleider NPO (Nationaal Programma Onderwijs) 
hbraune@shrikrishna.nl  

Minerva Heeringa

Leerkracht groep 1/2: Maandag, dinsdag, woensdag

 

Donderdag en vrijdag staat juf Artie voor de groep tot de vacature van 0.4 FTE kleuterleerkracht wordt opgevuld.

 
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
mheeringa@shrikrishna.nl  

Linda Ramsoek

Groep 3-4 - Bekijk groep ›
lramsoek@shrikrishna.nl  

Maya Patandin

Groep 5-6 - Bekijk groep ›
mpatandin@shrikrishna.nl  

Geeta Mathoera

groep 7-8 - Bekijk groep ›
gmathoera@shrikrishna.nl  

Artie Jiawan

RT: maandag

Onderwijsassistent: donderdag en vrijdag
ajiawan@shrikrishna.nl  

Sandip Ramlal

PR- en communicatie medewerker SHON

Onderwijsassistent 

Aanwezig: Woe, Do & Vrij
sramlal@shrikrishna.nl  

Susan Boot

Yogajuf: maandag
susanboot24@hotmail.com  

Jorian Bos

Gymvakdocent - iedere donderdag 

Begeleid buitenspelen - maandag, dinsdag, donderdag

Poodja Katwaroe

Stagiaire - Ecologische Pedagogiek

gr. 3/4 - Woensdag en donderdag