Kik
 

Personeel

mw. drs. Kusum Drigpal-Khasa

Directeur
Dinsdag niet aanwezig 

 
kkhasa@shon.nl  

Shaam Jibodh

Adviseur directie

1 dag in de week
sjibodh@shrikrishna.nl  

Harmke Braune

Harmke is de Intern Begeleider en werkt 2 dagen per week op school. 
hbraune@shrikrishna.nl  

Minerva Heeringa

Leerkracht groep 1/2: Maandag, dinsdag, woensdag

 

Donderdag en vrijdag staat juf Artie voor de groep tot de vacature van 0.4 FTE kleuterleerkracht wordt opgevuld.

 
Groep 1-2 - Bekijk groep ›
mheeringa@shrikrishna.nl  

Linda Ramsoek

Groep 3-4 - Bekijk groep ›
lramsoek@shrikrishna.nl  

Maya Patandin

Groep 5-6 - Bekijk groep ›
mpatandin@shrikrishna.nl  

Geeta Mathoera

groep 7-8 - Bekijk groep ›
gmathoera@shrikrishna.nl  

Artie Jiawan

RT: maandag

Onderwijsassistent: donderdag en vrijdag
ajiawan@shrikrishna.nl  

Susan Boot

Yogajuf: maandag
susanboot24@hotmail.com  

Marlou Pul

Marlou is onze gym vakdocent en geeft gymles op donderdag.
marlou--10@hotmail.com