Kik
 

Personeel

mw. drs. Kusum Drigpal-Khasa

Directeur

 
kkhasa@shon.nl  

Shaam Jibodh

Adviseur directie

1 dag in de week
sjibodh@shrikrishna.nl  

Ashvara Hassankhan

Leerkracht groep 1/2: Maandag, dinsdag, vrijdag

Interne Begeleider: Woensdag en Donderdag
ahassankhan@shrikrishna.nl  

Linda Ramsoek

Groep 3/4 - Bekijk groep ›
lramsoek@shrikrishna.nl  

Maya Patandin

Groep 5-6 - Bekijk groep ›
mpatandin@shrikrishna.nl  

Geeta Mathoera

groep 7-8 - Bekijk groep ›
gmathoera@shrikrishna.nl  

Artie Jiawan

RT: maandag, vrijdag

Onderwijsassistent: woensdag, donderdag 

Susan Boot

Yogajuf: maandag